fbpx

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora On-line lub do kontaktu

kalkulator On-line

kontakt

Projektowanie siatek wielkoformatowych

Banery wielkoformatowe

Banerem wielkoformatowym nazywamy reklamę, która eksponowana jest na dużych powierzchniach, przede wszystkim ścianach budynków i wieżowców. To bardzo efektowny i spektakularny rodzaj reklamy, widoczny z dużej odległości. Banery wielkoformatowe mogą mieć różne rozmiary, także dobrane indywidualnie. Celem reklamy wielkoformatowej jest przede wszystkim dotarcie do jak największej liczby odbiorców, dlatego komunikat na banerze musi być czytelny, krótki i zapadający w pamięć.

Siatka mesh

Siatki wielkoformatowe, zwane inaczej siatkami mesh, to rodzaj baneru reklamowego, który wykonuje się najczęściej z perforowanego winylu. Charakterystyczne dziurki zmniejszają wagę ogromnego plakatu, a tym samym ułatwiają jego montaż. Ponadto umożliwiają one przepuszczanie przez baner światła, powietrza i dźwięku. Siatka mesh to niezwykle trwały rodzaj reklamy wielkoformatowej, której żywotność sięga nawet kilku lat. Sam nadruk na banerze wykonywany jest najczęściej sitodrukiem wielkoformatowym i ploterami przemysłowymi.

Siatki reklamowe

Siatka wielkoformatowa to rodzaj reklamy outdoorowej szczególnie popularnej wśród dużych marek, koncernów i nowych firm wchodzących na rynek, które w sposób imponujący chcą zdobyć uwagę potencjalnych klientów. Nie da się przejść obok niej obojętnie, ponieważ zawsze robi na odbiorcach duże wrażenie. Im większy rozmiar baneru, tym efekt będzie bardziej spektakularny. Siatki reklamowe produkowane są z uwzględnieniem trudności związanych z ich montażem, warunkami pogodowymi i ryzykiem ewentualnych uszkodzeń.

Projektowanie siatek wielkoformatowych reklamowych

Jeżeli rozważasz kampanię reklamową z wykorzystaniem siatki wielkoformatowej, to z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób projektuje się te gigantycznych rozmiarów grafiki. Projektowanie siatek wielkoformatowych reklamowych zawsze rozpoczyna się pogłębioną analizą potrzeb klienta oraz ustaleniem celu kampanii. Kolejnym etapem jest dobór lokalizacji, w której reklama będzie montowana. Od tego zależy jej rozmiar oraz podłoże, z którego zostanie wykonana. Kolejny etap to już prace czysto koncepcyjne, których efektem finalnym jest gotowy do druku projekt siatki wielkoformatowej. Nasze studio graficzne jest wyposażone w sprzęt i narzędzia najnowszej generacji, a graficy są w posiadaniu ogromnej wiedzy dotyczącej specyfiki tej formy reklamy, dllatego jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom oraz dostosować projekt do wymogów każdej drukarni i ekipy montażowej.

Siatki wielkoformatowe

Jeżeli twojej firmie zależy na efektownej i skutecznej reklamie, zleć projekt graficzny siatki wielkoformatowej profesjonalistom. Każda nasza praca jest maksymalnie dostosowana do rodzaju kampanii, a przekaz reklamowy pozostaje w pamięci odbiorców przez długi czas. Siatki wielkoformatowe charakteryzują się ogromnym zasięgiem, a w połączeniu z odpowiednim komunikatem i kreacją z pewnością pomogą w realizacji twoich celów biznesowych.