fbpx

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora On-line lub do kontaktu

kalkulator On-line

kontakt

Tworzenie identyfikacji wizualnej firmy

Identyfikacja wizualna – profesjonalny wizerunek Twojej firmy

Nowoczesna strona internetowa, własny logotyp czy materiały reklamowe to zbyt mało, by stworzyć profesjonalny wizerunek biznesowy. Podstawą jest spójna identyfikacja wizualna, która nie tylko wyróżnia firmę na tle konkurencji, ale pozwala też budować skuteczną markę. To coś więcej niż kilka projektów graficznych, to cały system, dostosowany do charakterystyki firmy i reprezentowanych przez nią wartości. Dzięki niemu przedsiębiorstwo wyróżnia się, zapada w pamięć i wywołuje u odbiorców pozytywne skojarzenia. Odpowiednio zaprojektowany pozwala stworzyć spójność w komunikacji marki, niezbędną w marketingu i kreowaniu biznesowego wizerunku.

Z czego składa się identyfikacja wizualna firmy?

Identyfikacja wizualna firmy składa się z elementów takich jak kolorystyka marki, logotyp czy krój czcionki. To jednak dopiero punkt wyjścia, ponieważ cały system tworzą dopiero uwzględniające je w spójny sposób materiały promocyjne, wizytówki, strony internetowe, wzory opakowań czy firmowe papeterie. Identyfikacja może uwzględniać też stroje pracowników, wystrój i kolorystykę wnętrz, a nawet wygląd pojazdów czy całych budynków. Dzięki niej możesz przejąć kontrolę nad tym, jak odbierana jest Twoja firma. Takie powtarzalne i spójne elementy wizerunku firmowego stanowią dla odbiorcy jednolity komunikat, pozwalają więc budować rozpoznawalność.

Jak przebiega tworzenie identyfikacji wizualnej?

Oferowane przez nas tworzenie identyfikacji wizualnej to usługa w pełni indywidualna, dostosowana do potrzeb Klienta. Przebieg zależy więc od tego, czego potrzebuje Twoja firma. Możemy zrealizować m.in. projekty logotypu, strony internetowej, wizytówek, papieru firmowego, ulotek, plakatów, folderów czy banerów. Możesz zlecić nam zaprojektowanie pełnego systemu identyfikacji od samego początku. Możesz też jednak przyjść do nas ze swoim pomysłem, lub zlecić projektowanie identyfikacji w oparciu o elementy już istniejące. Z przyjemnością podejmiemy się też odświeżenia firmowego wizerunku.

Kompleksowe projektowanie identyfikacji wizualnej

Nasza agencja to pomysł, właściwy dobór narzędzi, doświadczenie i projekty na najwyższym poziomie. Nasz zespół to utalentowani graficy, którzy z pewnością Cię nie zawiodą. Projektowanie identyfikacji wizualnej opieramy nie tylko na tym, czym zajmuje się Twoja firma. Uwzględniamy też grupę docelową, historię, misję, reprezentowane wartości, to, co chcesz zakomunikować i oczywiście Twoje preferencje. Zadbamy o to, by Twój przekaz został zauważony. Jeśli zechcesz, zajmiemy się też drukiem i produkcją wszystkich materiałów lub stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Zapewniamy prawdziwie kompleksową obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.