fbpx

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora On-line lub do kontaktu

kalkulator On-line

kontakt

Projektowanie banerów

Projektowanie banerów reklamowych z Empem Group

W świecie wszechobecnej reklamy stworzenie skutecznego baneru wymaga znacznie więcej niż tylko chwytliwego hasła czy jaskrawych kolorów. Jeśli baner reklamowy ma spełniać swoje zadanie, musi przykuwać uwagę, przekazywać docelowy komunikat, i wywoływać określone emocje u odbiorcy. Musi być przejrzysty i estetyczny, ale jednocześnie musi też rzucać się w oczy i zapadać w pamięć. Właśnie takie są nasze projekty. Oferowane przez nas projektowanie banerów reklamowych dotyczy zarówno banerów internetowych, jak i projektów do druku.

Profesjonalny baner reklamowy – projekt i pełna realizacja

Empem Group to wszechstronna agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania graficznego, planowania komunikacji przedsiębiorstw i marketingu internetowego. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny baner reklamowy, dostosowany do tego, co chcesz osiągnąć. Projekt możemy stworzyć od zera, zgodnie z briefem wskazującym na Twoje potrzeby, lub zgodnie ze ścisłymi wytycznymi oraz stosowanym w Twojej firmie systemem identyfikacji wizualnej. Projektujemy banery, które sprzedają. Oferujemy nie tylko projektowanie, ale także druk oraz przestrzeń reklamową.

Dlaczego warto zlecić nam projekt baneru?

Nasza agencja działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Nasz zespół łączy w sobie utalentowanych grafików oraz specjalistów ds. marketingu. Korzystamy wyłącznie z najlepszych narzędzi, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie Klienta. Możesz przyjść do nas ze swoją wizją, ale możesz też jedynie powiedzieć nam nieco o swojej działalności i o tym, co chcesz zareklamować. Możemy stworzyć dla Ciebie nie tylko projekt baneru, ale także cały spójny pakiet reklamowy (m.in. ulotki, plakaty, wizytówki, foldery czy siatki wielkoformatowe). Zajmiemy się wszystkim, od pomysłu po produkcję. Wiemy, co zrobić, by Twój przekaz był skuteczny.

Jak przebiega tworzenie banerów?

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Niezależnie od zakresu usługi i formy jej realizacji, na początek musimy jednak dowiedzieć się, czego tak naprawdę szukasz. Musisz więc przygotować dla nas brief, czyli odpowiedzieć na kilka pytań, dzięki którym nasz zespół będzie mógł spełnić Twoje oczekiwania. W oparciu o tę wiedzę studio graficzne stworzy dla Ciebie projekt, który następnie zostanie przygotowany do druku lub publikacji. Jeśli realizacja będzie obejmować także pełne, fizyczne tworzenie banerów , to ostatnim etapem będzie produkcja. Niezależnie od tego, co wybierzesz, z pewnością się nie rozczarujesz, już nasza w tym głowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.