fbpx

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora On-line lub do kontaktu

kalkulator On-line

kontakt

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Profesjonalne prowadzenia Facebooka

Jeszcze kilka lat temu można było określić Facebooka przede wszystkim jako formę komunikacji zarówno ze swoimi najbliższymi, jak i z osobami na całym świecie. Dzisiaj ten kanał posiada znacznie szersze zastosowanie. Coraz bardziej dominuje on w świadomości użytkowników jako platforma sprzedażowa, która dzięki ułatwionemu kontaktowi z klientem skrywa ogromne możliwości. Nasza firma rozumie tę zmianę zachodzącą na rynku, dlatego naszą specjalizacją jest profesjonalne prowadzenie Facebooka. W dzisiejszych czasach coraz trudniej dotrzeć, a przede wszystkim zwrócić uwagę klientów na oferowane przez nas produkty lub usługi. Oprócz tego, sprawy nie ułatwia stale zmieniający się algorytm Facebooka, którego ciągłe zmiany nastawione są oczywiście na zysk firmy. W związku z tym profesjonalne prowadzenie Facebooka wymaga dużej wiedzy oraz zaangażowania.

Prowadzenia Facebooka firmowego – na co zwracamy uwagę?

Możliwości promocyjne firmy w mediach społecznościowych są właściwie nieograniczone, jednak należy umieć je odpowiednio wykorzystać. Prowadzenie Facebooka firmowego to duża odpowiedzialność, która wiąże się z regularnością i spójnością przekazu. Grono odbiorców jest niezwykle szerokie, dlatego też aby przyciągnąć potencjalnych klientów do siebie, należy utrzymywać z nimi stały kontakt oraz nawoływanie do wykonania działań(CTA), czyli na przykład wykonanie zamówienia. Prowadzenie Facebooka firmowego z naszej strony opiera się na spójnym przekazie i planie opartym na danych.

Analiza danych, a prowadzenie konta firmowego na Facebooku

No właśnie, oparcie o dane. Należy rozróżnić dwa rodzaje kont – prywatne oraz firmowe. Prowadzenie konta firmowego na Facebooku daje nam znacznie więcej możliwości monitorowania aktywności naszych odbiorców, czyli potencjalnych klientów. Dzięki analizie statystyk nasza firma jest w stanie we współpracy z Państwem zaplanować długofalowe działania w taki sposób, aby można było w skuteczny sposób poprawić wizerunek marki oraz dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców.

Prowadzenie fanpage na Facebooku, a strona internetowa

Przede wszystkim nie powinno wybierać się pomiędzy tymi dwoma narzędziami, tylko prowadzić obydwa we właściwy sposób. Bez odpowiednio przygotowanej strony internetowej pod potrzeby klienta, prowadzenie fanpage na Facebooku nie będzie generować wymiernych korzyści. Media społecznościowe, w tym Facebook, służą do poprawy marki w świadomości odbiorców, którzy będą chętniej wchodzić na stronę internetową, gdzie znajdą potrzebne produkty oraz usługi.

Prowadzenie kanału na

YouTube

Prowadzenie profilu na

LinkedIn

Prowadzenie konta na

Twitterze

Prowadzenie konta na

Instagramie

Prowadzenie fanpage na

Facebooku