fbpx

Kalkulator projektu graficznego

Wycena projektu graficznego – profesjonale wykonanie

Chociaż bardzo ważna przy okazji sprzedaży jakiegokolwiek produktu bądź usługi jest treść, to jednak nie należy zapominać o wrażeniach wizualnych. Wszelkiego rodzaju grafiki oraz animacje widoczne są każdego dnia, zarówno w internecie, jak również w życiu codziennym poza ekranem laptopa, czy też smartfona. Wycena projektu graficznegonigdy nie będzie jedną, sztywną wartością. Wszystko zależy od zakresu usług, którymi nasz Klient jest zainteresowany. Biorąc pod uwagę mnogość różnych grafik w wielu miejscach można(słusznie!) założyć, że należy poszukać specjalistów z szerokim zakresem umiejętności.

Zaczynamy!

0$

Dziękujemy za skorzystanie z naszego kalkulatora. Niebawem się z Tobą skontaktujemy.

Czy posiadasz materiały?

(takie jak: logo, tekst, zdjęcia)

Tak

(rabat)

Musisz dokonać wyboru by kontynuować.

Następny krok

Wybierz rodzaj projektu

katalog, folder

ulotka, wizytówka, plakat, baner

logo

Musisz dokonać wyboru by kontynuować.

Następny krok

Wybierz rodzaj projektu

katalog, folder

ulotka, wizytówka, plakat, baner

logo

Musisz dokonać wyboru by kontynuować.

Następny krok

Twoje materiały

Musisz dokonać wyboru by kontynuować.

Następny krok

Koszt finalny

Szacowany koszt to:


* Pamiętaj, że wycena jest orientacyjna - finalny koszt Twojego projektu jest uzależniony od wielu czynników, takich jak skomplikowanie, czas realizacji, ilość materiałów, potrzebne licencje itd. Finalną ofertę będziemy mogli przedstawić po skontaktowaniu się z Tobą i poznaniu Twoich potrzeb.


Podsumowanie

OpisInformacjaIlośćCena
Zniżka:
W sumie (netto):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Rozmach Mariusz Jurczewski, ul. Wiklinowa 1, 15-157 Białystok.

Wyślij zapytanie ofertowe

Projekt graficzny – cena w mediach społecznościowych

Niewątpliwie social media takie jak Facebook, czy Instagram stały się bardzo ciekawymi sposobami na stworzenie nowej platformy sprzedażowej, dzięki której dotrzemy do nowych odbiorców. Wrażenie wizualne są niezwykle istotne, dlatego też przy okazji wstawiania postów konieczny jest odpowiednio wykonany projekt graficzny. Cena oczywiście będzie zależeć od długości współpracy oraz od liczby wykonanych zleceń. Nie należy zaniedbywać tego aspektu, ponieważ kupowanie oczami stało się w dobie mediów społecznościowych niezwykle istotnym aspektem. Zachęcenie potencjalnego klienta do zostania dłuższą chwilę na naszym produkcie nie będzie możliwe bez odpowiedniej grafiki.

Cena projektu graficznego – dla firm

Oferujemy kompleksową współpracę, która obejmuje nie tylko zakres mediów społecznościowych, czy też pojedynczych zleceń. Cena projektu graficznego może również obejmować stworzenie identyfikacji wizualnej całego przedsiębiorstwa. Mowa tutaj oczywiście o standardowych grafikach w miediach społecznościowych i innych kanałach komunikacji, ale także wykreowanie logo oraz innych materiałów firmowych. W ich skład możemy umieścić zarówno wizytówki i papier firmowy, jak również stopki maili oraz teczki.

Projekty graficzne – cennik dopasowany do potrzeb

Wbrew pozorom, budżet na projekty graficzne(cennik) nie musi pochłaniać ogromnej części naszych finansów przeznaczonych na marketing. Elastycznie dopasowany plan oraz strategia kompatybilna z naszymi innymi usługami, takimi jak prowadzenie mediów społecznościowych, daje możliwości wypracowania właściwego konsensusu i znalezienie złotego środka. Dzięki takiemu modelowi współpracy, nasi Klienci cenią sobie współpracę oraz chętnie wchodzą z nami we współpracę także na innych polach.